počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
možnosti plateb
na splátky COFIDIS
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 7
týden: 7
celkem: 752940
nejprodávanější produkty
Whirlpool AMW 730 NB
10 499,00 Kč
Oleo-Mac GSH 560
6 899,00 Kč
nejnovější produkty
Whirlpool WBUF011
10 399,00 Kč
PROSAT WE 10 kW - 5 Třída
65 999,00 Kč

Robotické sekačky

Ambrogio robotická sekačka - nejlepší robotická sekačka pro váš perfektní trávník.

 

Robotické sekačky Ambrogio byly vyvinuty na základě letitých zkušeností, díky kterým je zajištěna ta nejsnadnější a nejméně namáhavá péče o trávník. Jsou spolehlivé. Jsou plně automatické. Všechny modely jsou dostupné také ve verzi smart - díky tomu můžete svoji sekačku ovládat snadno a bezpečně pouze jedním prstem prostřednictvím aplikace Ambrogio smart.

Ambrogio - skvělá volba pro každou zahradu

S plně automatickou robotickou sekačkou se můžete těšit na skvělý, krásně zelený trávník a spoustu volného času. Proč je ale Ambrogio robotická sekačka bezkonkurenčně nejlepší? Objevte čtyři nepřekonatelné důvody.

          

Nejtišší robotická sekačka

Nejlepší ve třídě hladiny hluku. Je téměř neslyšitelná.

Naše rodina robotických sekaček, pokud jde o nízkou hlučnost, je jednoznačným vítězem.
Ve srovnání s robotickými sekačkami, které vykazují při provozu hladinu hluku až 68 db(A), byly u sekaček Abrogio L15 De Luxe GreenLine a Twenty Elite NextLine naměřeny hodnoty pouze 57 db(A) . Skvělý způsob jak dosáhnout ve vaší zahradě skutečné oázy klidu.

Lepší navigace

Se spolehlivou přesností zvládá nejužší prostory a nejtěsnější rohy.  Speciální způsob sečení zaručuje rovnoměrný výsledek. Díky našemu naváděcímu kabelu najde vaše sekačka Amrogio vždy nejrychlejší a nejefektivnější cestu zpět k nabíjecí stanici. A trávník můžete začít opět brzy využívat.

Pracuje za každého počasí

Seká za deště nebo horkého slunce, jezdí nahoru a dolů. Tam, kde jiné bojují, Amrogio vždy svou práci dokončí.

Naše robotické sekačky jsou vybaveny vypínatelným dešťovým senzorem. Proč?  Zatímco se jiné automatické sekačky, když začne pršet, vrací do nabíjecí stanice, Ambrogio může pokračovat v sečení dál. Díky sofistikovanému designu nepředstavují deštivé dny, mokrá tráva a nečistoty pro sekačky Amrogio žádný problém.

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).